Contact

Firmamız bünyesinde makine imalat aşaması bilgisayar destekli parametrik çizim programlarında 3 boyutlu tasarım ile başlar. Tasarım aşamasında tasarımcı mühendislerimiz makinelerin işlevsellik, kalite, verimlilik ve kullanım kolaylığı özelliklerini optimize etmektedirler. Makinelerin imalat öncesi mukavemet, ısıl analiz, mekanik titreşim gibi özellikleri bilgisayar destekli olarak analiz edilirler.

İmalat aşamasında makine parçaları fabrikamızda bulunan cnc torna, cnc dik işleme merkezi, cnc borverk tezgahlarımızda cam(bilgisayar destekli imalat) programları yardımıyla yüksek hassasiyetle işlenmekte ve montaja hazır hale getirilmektedir.

Montaj aşamasında tecrübeli kaynak personelimizce üstün teknoloji MIG MAG ve TIG kaynak yöntemleri kullanılarak makinelerimizin montajları yapılmaktadır. İmalat tamamlandıktan sonra konusunda uzman teknik personel tarafından ürünlerimizin son kalite kontrolleri ve standartlara uygunluğu kontrol edilerek teslimata hazır hale getirilmektedir.

Üretimde toplam kalite yönetimini temel alan firmamız, arge faaliyetlerine de önemle devam etmekte, her alanda sürekli iyileştirme çalışmaları yaparak makinelerimizin müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmesine devam etmektedir.